KVS
© Danny Willems

Rashif El Kaoui

Rashif El Kaoui is acteur, rapper, podcastmaker, schrijver én KVS-gezicht. 

Rashif El Kaoui behaalt zijn Masterdiploma in Woordkunst aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen en zit sindsdien niet stil: hij werkt als acteur, rapper, podcastmaker en schrijver. In 2016 werd zijn proza bekroond met de El Hizjra Literatuurprijs - dé literaire prijs voor proza en poëzie van kleurrijk talent in Nederland en Vlaanderen. Ook Das Mag pikte zijn werk op en publiceerde het in Das Magazin en in de Sampler 2018 - een bundel met werk van jonge beloftevolle auteurs.

Samen met acteur Lucas De Man en fotograaf Ahmet Polat werkt Rashif El Kaoui aan het project De Man is Lam – over man-zijn anno vandaag. Een gelijknamige podcast kan je maandelijks beluisteren op Nooit meer slapen, een cultuurprogramma van VPRO.

Je zag Rashif El Kaoui misschien al eerder aan het werk in voorstellingen van ’t Arsenaal, Het Paleis, fABULEUS, de Monty en KVS. Bij KVS is hij vertrouwd gezicht en deel van het vernieuwde open ensemble, na zijn rollen in Malcolm X, Odysseus: een zwerver komt thuis, Drarrie in de Nacht en JR (FC Bergman/Toneelhuis/NTGent/KVS). In 2019 zie je Rashif El Kaoui aan het werk in Who's Afraid of Virginia Woolf, in een bewerking van Mesut Arslan. 

Hij doceert welsprekendheid aan de Academie van Mortsel en geeft cursussen Pitchen en Presentatietechnieken voor Fortio/Syntra Bedrijfsopleidingen.

FOTO's   
(hogeresolutiefoto's, gratis te gebruiken mits bronvermelding)

Voorstellingen van en met Rashif El Kaoui

    • 12.03.2019
      18:00 - 19:20
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 13.03.2019
      20:30 - 21:50
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 14.03.2019
      20:30 - 21:50
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 16.03.2019
      20:15
      Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
      Schouwburgzaal
    • 26.03.2019
      20:00
      CC Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
      Stadsschouwburg
    • 28.03.2019
      20:00
      30CC, Leuven
      Schouwburg
    • 01.04.2019
      20:15
      C-mine Cultuurcentrum, Genk
      Grote zaal
    • 22.03.2019
      20:00
      Stadsschouwburg, Utrecht
      Douwe Egbertszaal
    • 06.04.2019
      20:00
      NTGent, Gent
      Schouwburg
    • 14.12.2020
      -
      30.06.2021
      20:00 - 00:00
      ONLINE
      Thuis, Earth
      Online
    • 12.04.2019
      -
      13.04.2019
      20:00 - 00:00
      La Villette, Parijs
      Grande Halle
    • 13.04.2019
      -
      14.04.2019
      20:00 - 00:00
      La Villette, Parijs
      Grande Halle
    • 14.04.2019
      16:00 - 20:00
      La Villette, Parijs
      Grande Halle
    • 15.04.2019
      -
      16.04.2019
      20:00 - 00:00
      La Villette, Parijs
      Grande Halle
    • 16.04.2019
      -
      17.04.2019
      20:00 - 00:00
      La Villette, Parijs
      Grande Halle
    • 18.03.2020
      19:00 - 23:00
      Paleis 12, Brussel
    • 20.03.2020
      19:00 - 23:00
      Paleis 12, Brussel
    • 21.03.2020
      19:00 - 23:00
      Paleis 12, Brussel
    • 22.03.2020
      15:00 - 19:00
      Paleis 12, Brussel
    • 31.10.2019
      20:30 - 23:00
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 05.11.2019
      18:00 - 20:30
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 06.11.2019
      20:30 - 23:00
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 07.11.2019
      20:30 - 23:00
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 08.11.2019
      20:30 - 23:00
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 14.11.2019
      20:15
      C-mine Cultuurcentrum, Genk
      Kleine zaal
    • 07.12.2019
      20:30
      De Grote Post, Oostende
      Kleine Post
    • 22.01.2020
      20:00
      NTGent, Gent
      Minnemeers
    • 25.02.2020
      20:00
      Toneelhuis, Antwerpen
      Bourlaschouwburg
    • 26.02.2020
      20:00
      Toneelhuis, Antwerpen
      Bourlaschouwburg
    • 28.02.2020
      19:30
      Stadsschouwburg, Amsterdam
      Rabozaal
    • 29.02.2020
      19:30
      Stadsschouwburg, Amsterdam
      Rabozaal
    • 22.01.2021
      20:30 - 23:00
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 23.01.2021
      20:30 - 23:00
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 26.01.2021
      19:00 - 21:30
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 27.01.2021
      20:30 - 23:00
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 28.01.2021
      20:30 - 23:00
      KVS, Brussels
      KVS BOX
    • 02.02.2017
      20:00
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 03.02.2017
      16:00
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 04.02.2017
      11:00
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 04.02.2017
      19:00
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      20:00 - 20:15
      Steven De Bruyn
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      20:20 - 20:35
      Sachli Gholamalizad NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      20:40 - 20:55
      Junior Akwety
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      21:00 - 21:15
      Steven De Bruyn
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      21:20 - 21:35
      Sachli Gholamalizad NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      21:40 - 21:55
      Junior Akwety
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      22:00 - 22:15
      Steven De Bruyn
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      22:20 - 22:35
      Sachli Gholamalizad NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      22:40 - 22:55
      Junior Akwety
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      23:00 - 23:15
      Yassin Mrabtifi
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      23:20 - 23:35
      Pitcho Womba Konga FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 18.09.2020
      23:40 - 23:55
      Anne-Laure Vandeputte NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      00:00 - 00:15
      Yassin Mrabtifi
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      00:20 - 00:35
      Pitcho Womba Konga FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      00:40 - 00:55
      Anne-Laure Vandeputte NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      01:00 - 01:15
      Yassin Mrabtifi
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      01:20 - 01:35
      Pitcho Womba Konga FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      01:40 - 01:55
      Anne-Laure Vandeputte NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      02:00 - 02:15
      Michael De Cock NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      02:20 - 02:35
      Marie-Aurore D'Awans FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      02:40 - 02:55
      Les Mybalés
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      03:00 - 03:15
      Michael De Cock NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      03:20 - 03:35
      Marie-Aurore D'Awans FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      03:40 - 03:55
      Les Mybalés
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      04:00 - 04:15
      Michael De Cock NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      04:20 - 04:35
      Marie-Aurore D'Awans FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      04:40 - 04:55
      Les Mybalés
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      05:00 - 05:15
      Brandon Likiyo
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      05:20 - 05:35
      Leonie Buysse NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      05:40 - 05:55
      Rashif El Kaoui NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      06:00 - 06:15
      Brandon Likiyo
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      06:20 - 06:35
      Leonie Buysse NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      06:40 - 06:55
      Rashif El Kaoui NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      07:00 - 07:15
      Brandon Likiyo
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      07:20 - 07:35
      Leonie Buysse NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      07:40 - 07:55
      Rashif El Kaoui NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      08:00 - 08:15
      Leentje Vandenbussche (PT.1) NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      08:20 - 08:35
      Lieselot Siddiki NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      08:40 - 08:55
      Jhaya Caupenne
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      09:00 - 09:15
      Leentje Vandenbussche (PT.2) NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      09:20 - 09:35
      Lieselot Siddiki NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      09:40 - 09:55
      Jhaya Caupenne
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      10:00 - 10:15
      Leentje Vandenbussche (PT.3) NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      10:20 - 10:35
      Lieselot Siddiki NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      10:40 - 10:55
      Jhaya Caupenne
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      11:00 - 11:15
      Alesandra Seutin EN
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      11:20 - 11:35
      Lisette Ma Neza NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      11:40 - 11:55
      Chris Lomme NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      12:00 - 12:15
      Alesandra Seutin EN
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      12:20 - 12:35
      Lisette Ma Neza NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      12:40 - 12:55
      Chris Lomme NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      13:00 - 13:15
      Alesandra Seutin EN
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      13:20 - 13:35
      Lisette Ma Neza NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      13:40 - 13:55
      Chris Lomme NL
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      14:00 - 14:15
      Seppe Baeyens 6+
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      14:20 - 14:35
      Sybille Van Bellinghen 6+
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      14:40 - 14:55
      Awoulath Alougbin 6+
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      15:00 - 15:15
      Seppe Baeyens 6+
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      15:20 - 15:35
      Sybille Van Bellinghen 6+
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      15:40 - 15:55
      Awoulath Alougbin 6+
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      16:00 - 16:15
      Seppe Baeyens 6+
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      16:20 - 16:35
      Sybille Van Bellinghen 6+
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      16:40 - 16:55
      Awoulath Alougbin 6+
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      17:00 - 17:15
      Kris Dane
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      17:20 - 17:35
      Jessica Fanhan FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      17:40 - 17:55
      Gioia Kayaga (Joy Slam) FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      18:00 - 18:15
      Kris Dane
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      18:20 - 18:35
      Jessica Fanhan FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      18:40 - 18:55
      Gioia Kayaga (Joy Slam) FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      19:00 - 19:15
      Kris Dane
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      19:20 - 19:35
      Jessica Fanhan FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      19:40 - 19:55
      Gioia Kayaga (Joy Slam) FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      20:00 - 20:15
      Les Mybalés
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      20:20 - 20:35
      Marie-Aurore D’Awans FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      20:40 - 20:55
      Les Mybalés
      KVS, Brussels
      KVS BOL
    • 19.09.2020
      21:00 - 21:15
      Marie-Aurore D’Awans FR
      KVS, Brussels
      KVS BOL